Kingdom Of Sword War

Kingdom Of Sword War, strateji oyununda ücretsiz olarak yer alın.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut75M
  • Sürüm2.0.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciStougamedia
Kingdom Of Sword War indir; Bu heyecan verici kule savunma oyunu tamamen ücretsiz olup, seçeneklerin her birini değerlendirmekte tamamen ücretsizdir.

Android işletim istemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Kingdom Of Sword War mobil oyununda stratejik taktikler doğrultusunda ilerleyecek ve savaşı kazanmak adına el becerilerinizi kullanacaksınız. Bu heyecan verici kule savunma oyunu tamamen ücretsiz olup, seçeneklerin her birini değerlendirmekte tamamen ücretsizdir.

Büyücülük dünyasında, düşman topraklarında hayatta kalmak ve düşmanları yenmek için savunmanızı ve güçlü askerlerinizi geliştirmelisiniz. Son zamanların en heyecan verici dünyası sizi bekliyor. Kendinizi güçlendirin ve sınırsız mücadelenin tadını çıkarmak için hazır olun.
Kazanmanız gereken savaşları kazanın, düşman birliklerini ortadan kaldırarak başarı ödüllerinin sahibi olun. Ellerinizle kılıcını sıkı tutun, düşman size yaklaşıyor. Onları durdurmak için taktiksel oyun becerilerinizi kullanmanız gerekiyor.

Kötü krallıkların düşman birliği, insan medeniyetinden geriye kalanları tecrit etti. Krallığın dünyanın bir köşesinde unutulduğu, acı çektiği ve herkesin tüm gücüyle hayatta kalmaya çalıştığı unutuldu. Krallık için güçlü düşmanlar ile savaşarak kulenizin yıkılmamasını sağlayacaksınız. Cephaneliğinizi, atlarınızı ve savaş aletlerinizi hazırlayarak yükseltin. Büyük savaşların her birini kazanmak adına savaş birliklerini doğru bir şekilde yönlendirmeye çalışacaksınız. Savaşçılarınız ve keskin kılıçlar her zaman düşmanların savaşı için hazır olmalıdır. Düşman birliklerinin her birini keskin kılıçlarınız ile yok edecek ve ardından ödülleri kazanmaya çalışacaksınız.

Karanlık imparatorluklar dönemi bitti. İntikam zamanı geldi. Krallığınızı yok eden düşman birliklerini yok etmek için askeri gücünüzü iyileştirin, becerilerinizi artırın ve ardından ilerleme kat edin. Kılıç krallığındaki ebedi zafer için savaşmak için gladyatörlerinizi kılıç savaşına gönderin. Kule savunma konusunda kendi dövüş stilinizi kullanarak başarı ödüllerini ele geçirebilirsiniz. Kingdom Of Sword War mobil oyununda üç aktif yeteneğin kilidini açarak kulenizi yok etmek isteyen düşmanları daha kolay bir şekilde yok edebilirsiniz.

Birbirinden farklı yeteneklere sahip 30 askeri yükseltebilirsiniz. Fethetmeniz gereken 100 il ile karşı karşıyasınız. Burada 1000 farklı bina var. Her birinin farklı sahneleri vardır. Bir asker, atlı asker ya da silah menüsünden stratejinize uygun olan tercihleri yaparak başarı puanlarını ele geçirebilirsiniz. Herhangi bir yere dokunun ve krallık için savaşı başlatarak kazanan kişi olma yolunda emin adımlarla ilerleme kat edin. Tüm dünyayı fethetmek için tüm seviyeleri kazanmak zorundasınız.

Bu eşsiz fantastik dünyada yeni silahların kilidini açın, krallığınızı yükseltin, daha fazla askerin kilidini açın, generaller ve atların kilidini açın, ordunun hayatta kalması, tüm düşmanların öldürülmesi için eşsiz bir şekilde performans sergileyerek savaşların kazananı olma yolunda emin adımlarla ilerleyin. Ne kadar güçlü olduğunuzu tüm düşmanlarınıza gösterin ve tüm seviyeleri başarı ile sonuçlandırın. Kingdom Of Sword War zorlu savaş dünyasında eşsiz oyun sahneleri içerisinde yer alacak, el becerilerinizi geliştirecek ve ardından ilerleme kat ederek daha fazla başarı elde edeceksiniz. Kendinizi güçlendirmek için arenada yer alan ödülleri toplayın.

Kingdom Of Sword War indir